Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
3.E |
|
|
|
|
|
EX |
EX |
|
|
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
Beránková Eva |
|
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Dohnalová Martina |
- |
- |
- |
- |
DH |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
Dostál Hynek |
|
|
|
.... |
- |
RU |
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravová Petra |
- |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Chrobáková Eva |
|
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Jiránková Renata |
|
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klimešová Gisela |
- |
PI |
PI |
PI |
PI |
PI |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
Lacman Vojtěch |
- |
- |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Lamichová Soňa |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
Náhlovská Alena |
- |
- |
- |
BR |
.... |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
|
|
|
Strnadová Eva |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
KT |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
|
|
Šín Martin |
- |
- |
CR |
PN |
HO |
HO |
.. |
.. |
- |
|
|
|
|
|
Taliánová Magda |
- |
DH |
DH |
MP |
.... |
RE |
RE |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
Trundová Alena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
|
Trlicová Adéla |
- |
- |
- |
- |
- |
SK |
- |
- |
ME |
MZ |
- |
|
|
|
Vasilevská Jana |
- |
- |
PL |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselková Štěpánka |
- |
EZA |
EZA |
EZA |
- |
EZA |
EZA |
EZA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Vodičková Miroslava |
- |
.. |
.. |
HF |
JA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Zlatovský David |
|
|
|
- |
ST |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Brychtová Marie |
3 |
supl.
(NA)
|
JAN |
1.B (Dm) |
U405 |
přespočetná hod. |
|
Dlouhá Vladimíra |
1 |
spojeno
(TL)
|
OSE |
2.C (b) |
U313 |
|
2 |
spojeno
(TL)
|
OSE |
2.C (b) |
U313 |
|
4 |
supl.
(DM)
|
KLP |
2.C |
U307 |
dohled |
|
Dostál Hynek |
1 |
přesun <<
|
VLM |
3.G (c) |
U205 |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
VLM |
3.G (c) |
|
na 1. hod |
|
Dostálová Zuzana |
0 |
přesun <<
|
TEV |
1.E (Dm) |
T1 |
z 18.3. 9. hod |
|
Gebrtová Zuzana |
6 |
přesun <<
|
TEV |
4.G (Pm) |
T1 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
TEV |
4.G (Pm) |
|
na 6. hod |
|
Hofmanová Zuzana |
3 |
supl.
(VO)
|
JAN |
2.H (Pm) |
U114 |
dohled |
|
Horáková Tereza |
4 |
supl.
(SI)
|
IKT |
1.B (Pm) |
U227 |
přespočetná hod. |
5 |
supl.
(SI)
|
IKT |
1.B (Dm) |
U227 |
přespočetná hod. |
|
Chrobáková Eva |
2 |
supl.
(SI)
|
IKT |
1.B (Dm) |
U227 |
dohled |
|
Janouch Jan |
4 |
supl.
(VO)
|
JAN |
1.G (Pm) |
U405 |
za odpadlou |
|
Jarotek Tomáš |
2 |
přesun <<
|
OLT |
1.A |
U110 |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
OLT |
1.A |
|
na 2. hod |
|
Kadeřávková Blanka |
10 |
přesun <<
|
ODN |
2.D |
414 |
z 18.3. 1. hod |
|
Koldinská Tereza |
6 |
supl.
(SD)
|
ZKO |
2.G |
U110 |
dohled |
8 |
odpadá |
ZKO |
2.G |
|
zrušeno |
|
Klapště Roučková Vítězslava |
|
Machová Petra |
2 |
přesun >> |
LVE |
1.A |
|
na 5. hod |
3 |
supl.
(TL)
|
JCE |
3.G |
U312 |
za odpadlou |
5 |
přesun <<
|
LVE |
1.A |
U219 |
z 2. hod |
6 |
navíc
|
LVE |
1.A (Dm) |
U219 |
přespočetná hod. |
|
Melezínková Jana |
8 |
supl.
(TC)
|
OBN |
1.G |
U127 |
přespočetná hod. |
|
Munzar Pavel |
9 |
supl.
(TC)
|
JCE |
4.C (Dm) |
U220 |
přespočetná hod. |
|
Petráňová Martina |
3 |
supl.
(SI)
|
IKT |
1.B (Pm) |
U227 |
dohled |
|
Pitterová Monika |
1 |
spojeno
(KG)
|
ZSN |
2.U (Pm) |
U325 |
|
2 |
spojeno
(KG)
|
ZSN |
2.U (Pm) |
U325 |
|
3 |
spojeno
(KG)
|
ZSN |
2.U (Pm) |
U325 |
|
4 |
spojeno
(KG)
|
ZSN |
2.U (Pm) |
U325 |
|
5 |
spojeno
(KG)
|
ZSN |
2.U (Pm) |
U324 |
|
|
Poláková Hana |
2 |
supl.
(VA)
|
JAN |
3.A (Dm) |
414 |
přespočetná hod. |
|
Polívková Zuzana |
1 |
přesun <<
|
JRU |
2.E (P) |
U316 |
z 6. hod |
6 |
přesun >> |
JRU |
2.E (P) |
|
na 1. hod |
|
Rezková Helena |
5 |
spojeno
(TL)
|
OSE |
2.B (b) |
U314 |
|
6 |
spojeno
(TL)
|
OSE |
2.B (b) |
U314 |
|
|
Rundová Renata |
2 |
přesun <<
|
TEV |
3.G (Pm) |
mim |
z 6. hod |
5 |
supl.
(DS)
|
SOM |
2.G |
U110 |
dohled |
6 |
přesun >> |
TEV |
3.G (Pm) |
|
na 2. hod |
|
Šafaříková Dagmar |
5 |
supl.
(TC)
|
VOP |
4.C |
U220 |
přespočetná hod. |
|
Štindl Přemysl |
1 |
výměna <<
|
SES |
4.E (ses) |
U127 |
z 3. hod |
1 |
výměna >> |
BIO |
4.E |
|
na 3. hod |
3 |
výměna <<
|
BIO |
4.E |
U127 |
z 1. hod |
3 |
výměna >> |
SES |
4.E (ses) |
|
na 1. hod |
4 |
supl.
(ZL)
|
BIO |
4.E |
U312 |
přespočetná hod. |
|
Geryk Tomáš |
9 |
navíc
|
PAT |
2.H |
U112 |
přespočetná hod. |
|
Žaloudková Lenka |
1 |
supl.
(VS)
|
CKB |
3.L (b) |
U207 |
dohled |
2 |
supl.
(VS)
|
CKB |
3.L (b) |
U207 |
dohled |
3 |
supl.
(VS)
|
CKB |
3.L (b) |
U207 |
dohled |
5 |
supl.
(VS)
|
CKB |
3.L (c) |
U207 |
dohled |
6 |
supl.
(VS)
|
CKB |
3.L (c) |
U207 |
dohled |
7 |
supl.
(VS)
|
CKB |
3.L (c) |
U207 |
dohled |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
2 |
OLT |
|
U110 |
přesun << |
JR |
z 8. hod |
2 |
LVE |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
5 |
LVE |
|
U219 |
přesun << |
MP |
z 2. hod |
5 |
DEJ |
|
|
odpadá |
|
(LA) |
6 |
LVE |
Dm |
U219 |
navíc |
MP |
|
6 |
DEJ |
|
|
odpadá |
|
(LA) |
8 |
OLT |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
|
1.B |
2 |
IKT |
Dm |
U227 |
supluje |
CR |
(SI) |
3 |
JAN |
Dm |
U405 |
supluje |
BR |
(NA) |
3 |
IKT |
Pm |
U227 |
supluje |
PN |
(SI) |
4 |
IKT |
Pm |
U227 |
supluje |
HO |
(SI) |
5 |
IKT |
Dm |
U227 |
supluje |
HO |
(SI) |
7 |
JAN |
Dm |
|
odpadá |
|
(NA) |
|
2.B |
5 |
OSE |
b |
U314 |
spojí |
RE |
(TL) |
6 |
OSE |
b |
U314 |
spojí |
RE |
(TL) |
|
2.C |
1 |
OSE |
b |
U313 |
spojí |
DH |
(TL) |
2 |
OSE |
b |
U313 |
spojí |
DH |
(TL) |
4 |
KLP |
|
U307 |
supluje |
DH |
(DM) |
|
3.A |
2 |
JAN |
Dm |
414 |
supluje |
PL |
(VA) |
|
4.C |
5 |
VOP |
|
U220 |
supluje |
SK |
(TC) |
9 |
JCE |
Dm |
U220 |
supluje |
MZ |
(TC) |
|
2.H |
3 |
JAN |
Pm |
U114 |
supluje |
HF |
(VO) |
9 |
PAT |
|
U112 |
navíc |
EGE |
|
|
4.H |
2 |
EKO |
|
|
odpadá |
|
(DO) |
3 |
EKO |
|
|
odpadá |
|
(DO) |
|
1.L |
|
3.L |
1 |
CKB |
b |
U207 |
supluje |
EZA |
(VS) |
2 |
CKB |
b |
U207 |
supluje |
EZA |
(VS) |
3 |
CKB |
b |
U207 |
supluje |
EZA |
(VS) |
5 |
CKB |
c |
U207 |
supluje |
EZA |
(VS) |
6 |
CKB |
c |
U207 |
supluje |
EZA |
(VS) |
7 |
CKB |
c |
U207 |
supluje |
EZA |
(VS) |
|
1.E |
0 |
TEV |
Dm |
T1 |
přesun << |
DT |
z 18.3. 9. hod |
|
1.G |
4 |
JAN |
Pm |
U405 |
supluje |
JA |
(VO) |
8 |
OBN |
|
U127 |
supluje |
ME |
(TC) |
|
2.E |
1 |
JRU |
P |
U316 |
přesun << |
PO |
z 6. hod |
1 |
OCP |
|
|
odpadá |
|
(DO) |
6 |
JNE |
D |
|
odpadá |
|
(CR) |
6 |
JRU |
P |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
|
2.G |
5 |
SOM |
|
U110 |
supluje |
RU |
(DS) |
6 |
ZKO |
|
U110 |
supluje |
KT |
(SD) |
7 |
PSK |
|
|
odpadá |
|
(SD) |
8 |
ZKO |
|
|
odpadá |
|
(KT) |
|
3.E |
|
3.G |
1 |
VLM |
c |
U205 |
přesun << |
DS |
z 8. hod |
2 |
TEV |
Pm |
mim |
přesun << |
RU |
z 6. hod |
3 |
JCE |
|
U312 |
supluje |
MP |
(TL) |
5 |
JRU |
P |
|
odpadá |
|
(CR) |
6 |
TEV |
Pm |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
8 |
VLM |
c |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
|
4.E |
1 |
SES |
ses |
U127 |
výměna << |
ST |
z 3. hod |
1 |
BIO |
|
|
výměna >> |
|
na 19.3. 3. hod |
2 |
SPS |
sps |
|
odpadá |
|
(LA) |
3 |
BIO |
|
U127 |
výměna << |
ST |
z 1. hod |
3 |
SES |
ses |
|
výměna >> |
|
na 19.3. 1. hod |
3 |
SPS |
sps |
|
odpadá |
|
(LA) |
4 |
BIO |
|
U312 |
supluje |
ST |
(ZL) |
|
4.G |
2 |
SPS |
sps |
|
odpadá |
|
(LA) |
3 |
SPS |
sps |
|
odpadá |
|
(LA) |
6 |
TEV |
Pm |
T1 |
přesun << |
GE |
z 7. hod |
6 |
IKT |
Pm |
|
odpadá |
|
(SI) |
7 |
TEV |
Pm |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
7 |
IKT |
Dm |
|
odpadá |
|
(SI) |
8 |
SPK |
4 |
|
odpadá |
|
(SD) |
9 |
SPK |
4 |
|
odpadá |
|
(SD) |
|
2.D |
10 |
ODN |
|
414 |
přesun << |
KD |
z 18.3. 1. hod |
|
1.Z |
|
1.U |
|
2.U |
1 |
ZSN |
Pm |
U325 |
spojí |
PI |
(KG) |
2 |
ZSN |
Pm |
U325 |
spojí |
PI |
(KG) |
3 |
ZSN |
Pm |
U325 |
spojí |
PI |
(KG) |
4 |
ZSN |
Pm |
U325 |
spojí |
PI |
(KG) |
5 |
ZSN |
Pm |
U324 |
spojí |
PI |
(KG) |
|
3.U |
2 |
JAN |
|
|
odpadá |
|
ŘS |
4 |
ZEK |
|
|
odpadá |
|
ŘS |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou